...
Akomodim
Ladi Guest House

Kjo bujtinë është vetëm 2.8 km larg nga plazhi “Mango”. Taverna “Rrapo” dhe Taverna “Labëria” ku mund të shijoni ushqim tradicional ndodhen vetëm 250 metra larg dhe shumë pranë Manastirit të 40 Shenjtorëve. Të ngrënit në bujtinë ka lehtësira sepse mundësohen pajisje si pjatalarëse, furrë dhe enë gatimi. Aeroporti më i afërt është Korfuzi (CFU - Ioannis Kapodistrias), 31 km nga Bujtina Ladi.

Veçoritë:
Pajisjet e dhomës
•Shtrat-divan
• Izolim kundër zhurmave
• Hyrja private
• Hekur
• Kasafortë
• Enët e kuzhinës
•Peshqir
• Vaskë/dush
• Tualet privat
• Pajisjet e tualetit
• Garderobë
• TV me ekran të sheshtë, kanale satelitore etj
•Kondicioner

Të tjera
• Parkim privat falas
• Wi-Fi 
• Me pamje nga deti
• Zonë ngrënieje në natyrë
• Ballkon
• Tarracë

Shërbimet
•Këmbim Valutor
• Lavanderi

Gjëra për t'u patur parasysh
• Fëmijët e moshës 18 vjeç e lart konsiderohen të rritur në këtë bujtinë
• Nuk ka kapacitet për shtretër shtesë
• Ndalohet pirja e duhanit
• Festat/eventet nuk lejohen
• Kafshët shtëpiake lejohen
• Check-in: nga ora 12:00 – 14:00
• Largimi: ora 12:00

Kushtet e pagesës
• MasterCard/ VISA/ UnionPay

Kapaciteti:
Numri i dhomave/njerëzve që mund të strehohen: Shtëpi me dy dhoma gjumi

Kontakt

Adresa: 138 Rruga Ismail Qemali, Sarandë

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners