...
Akomodim
Guesthouse Villa Joanna & Mattheo

Guesthouse Joanna&Mattheo ndodhet në Sarandë, 35 km nga qyteti i Korfuzit. Vizitorët mund të konsumojnë vaktet e ditës në restorantin që ndodhet brenda në bujtinë, mund të relksohen në tarracë dhe të përdorin skarën në dispozicion. Disa dhoma janë me pamje nga kopshti ose qyteti. Dhomat janë të pajisura me një tualet privat dhe kudo ka Wi-Fi falas.

Veçoritë:
Pajisjet e dhomës:
•Kondicioner
• Ngrohje
• TV
• Frigorifer
• Banjo private
• Garderobë
• Shtretër ekstra
• Frigorifer
• Prizë pranë shtratit
• Shtrat i palosshëm

Të tjera
• Parkim falas 
• Wi-Fi 
•Këmbim Valutor
• Kopsht/Tarracë
• Restorant/bar
• Zonë ngrënieje në natyrë
• Skarë
•Këmbim Valutor
• Check-in/check-out Express
• Recepsion 24 orë
• Sallë pritjeje/TV të përbashkët
• Zonë e caktuar për pirjen e duhanit
• Izolim ndaj zhurmave
• Hyrja private
• Makina me qira
• Lehtësira për turistët me aftësi të kufizuara

Shërbime shtesë
• Skarë
• Ushqim për fëmijë
• Lavanderi
• Ture me biçikletë
• Ture në këmbë
• Pajisjet e sporteve ujore 
• Shërbim transporti etj

Gjërat për t'u patur parasysh
• Fëmijët e moshës 8 vjeç e lart konsiderohen të rritur në këtë bujtinë
• Krevat shtesë sipas kërkesës
• Ndalohet  pirja e duhanit
• Kafshët shtëpiake nuk lejohen
• Check-in: nga ora 12:00 – 23:00
• Largimi: nga ora 10:00

Kushtet e pagesës
• MasterCard/ VISA/ UnionPay

Kapaciteti:
Numri i dhomave / personave që mund të qëndrojnë: 
6 dhoma / 19 persona

Kontakt

Adresa: Rruga 40 shenjtoret, 9703 Sarandë

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners