...
Akomodim
Bed & Breakfast Ahmeti

I ndodhur 700 m larg detit dhe plazhit me guralecë të Sarandës, Bed & Breakfast Ahmeti ka një kopsht dhe një restorant. Wifi falas mundësohet  në bujtinë. Vizitorët mund të shijojnë ushqime tradicionale në restorant, dhe shërbimi në dhomë është i disponueshëm. Parkim privat mundësohet gjithashtu. Bed & Breakfast Ahmeti është 10 minuta në këmbë nga stacioni kryesor i autobusëve dhe 12 minuta në këmbë nga Porti i Trageteve të Sarandës.

Veçoritë:
Pajisjet e dhomës
•Kondicioner
• Ngrohje
• Tarracë
• Hekur
• Produkte tualeti 
• Mëngjesi në dhomë

Të tjera
• Wi-Fi në dhoma
•Parkim
• Shërbimi në dhomë
• Tarracë
• Muzikë/performancë live
• Faks/fotokopje
• Shërbimi i hekurosjes
•Pastrim kimik

Shërbime shtesë
• Skarë
• Ushqim për fëmijë
• Lavanderi
• Ture me biçikletë
• Ture në këmbë
• Shërbim transporti etj

Gjërat për t'u patur parasysh
• Fëmijët e moshës 8 vjeç e lart konsiderohen të rritur në këtë bujtinë
• Krevate shtesë sipas kërkesës
• Ndalohet pirja e duhanit
• Kafshët shtëpiake nuk lejohen
• Check-in: nga ora 09:00 – 23:00
• Largimi: nga ora 10:00

Kushtet e pagesës
• Vetëm me para në dorë

Kapaciteti:
Numri i dhomave/njerëzve që mund të akomodohen:
Dhomë treshe – 4 krevate teke, 4 krevate të mëdhenj dopio
Dhomë dopio familjare – 2 krevate teke, 2 krevate dopio

Kontakt

Adresa: Rruga Adem Sheme 178, 9702 Sarandë

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners