...
Akomodim
Eleni Guest House

Bujtina ndodhet 19 km larg nga Parku Ujor Hidropolis. Plazhi “Mango” është 20 minuta larg në këmbë ndërsa restorant pizzeri “Mejdani” dhe “Trumëza” që kanë një menu të larmishme janë 350 metra larg. Vila ndodhet pranë Kompleksit “Sinagoga” në Sarandë. Bujtina Eleni ofron shërbimin e transportit në aeroport (CFU - Ioannis Kapodistrias), asistencë 24 orë në recepsion e shërbim hekurosjeje. 

Veçoritë:
Pajisjet e dhomës
•Kondicioner
• Wi-Fi 
• Prizë pranë shtratit
• Gardërobë
• Pajisjet e kuzhinës
• TV me ekran të sheshtë

Të tjera
• Restorant
• Zonë ngrënieje në natyrë
• Tarracë 
• Skarë
• Ballkon
• Kopsht
• Ushqim për fëmijë
• Marrja nga aeroporti
•Këmbim Valutor
• Recepsion 24 orë
• Portat e sigurisë për bebe
• Mirëmbajtja e përditshme e bujtinës

Shërbime shtesë
• Transport në aeroport
• Shërbimi i hekurosjes
• Lavanderi etj

Gjërat për t'u patur parasysh
• Nuk ka krevate shtesë sipas kërkesës
• Ndalohet pirja e duhanit
• Check-in: nga ora 11:00 – 00:00
• Largimi: ora 10:30

Kushtet e pagesës
• MasterCard

Kapaciteti:
Numri i dhomave/njerëzve që mund të strehohen: 8 dhoma/ rreth 27 persona

Kontakt

Adresa: Lekurës, 9701 Sarandë

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners