...
Akomodim
Wallaby Hostel

Wallaby Hostel është një hostel i ri i drejtuar nga Aussie në Sarandë. Dy miq nga Australia e kanë zhvendosur Wallaby në Sarandë me qëllim që ta bëjnë vendin më argëtues dhe social në qytet. Bujtina më e afërt me stacionin e autobusëve (buzë rrugë). Ejani për një margarita në tarracën tonë të mrekullueshme me pamje spektakolare të gjithë Sarandës dhe detit Jon. 

Veçoritë:
Orari i hapjes së recepsionit:
Regjistrimi: 14:00-23:00
Largimi: nga 01:00 deri në 11:00

Pajisjet e dhomës
• Kasafortë në dhomë
• Tarracë
• Hekur
• Lojëra tavoline
• Një sallë lojrash

Të tjera
• Wi-Fi falas
• Mëngjesi falas
• Kuzhinë e përbashkët
• Vaktet/pijet
•Ndalohet duhani
• Detektorë tymi
• Hotel miqësor për fëmijët
• Parkim
• Check-in/check-out individual

Shërbimet
• Recepsion 24 orë
• Lavanderia
• Makina me qira etj

Gjërat për t'u patur parasysh
• Politika e anulimit: 72 orë para mbërritjes. Në rast anulimi, vonesash ose mos shfaqje, do të tarifoheni natën e parë të qëndrimit tuaj.
• Taksat nuk janë të përfshira - Taksa e banimit 1.00 EUR për person për natë
• Nuk pranohen klientë më të rinj se 18 dhe mbi 40 vjeç.

Kushtet e pagesës
• Maestro/MasterCard/VISA

Kapaciteti:
Dhoma të përziera me 8 krevate
Dhoma të përziera me 4 krevate
Dhoma me 4 krevate (vetëm për femrat)

Kontakt

Adresa: Rruga Pandeli Bocari, 9701 Sarandë

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners