...
Akomodim
Hasta La Vista

Hostel Hasta La Vista ka një sallë pritjeje të përbashkët  dhe një kuzhinë gjithashtu të përbashkët dhe dhoma pritjeje me Wi-Fi . Hosteli funksionon edhe si një pikë informacioni ku mund të rezervoni bileta për ture të ndryshme.

Veçoritë:
Orari i hapjes së recepsionit: Gjithmonë i hapur (Check-in/out është fleksibël)

Pajisjet e dhomës
•Kondicioner
• Makineri për kafe/çaj
• Frigorifer
•Tualet/dush
• Aneks kuzhine
• TV me ekran të sheshtë

Të tjera
• Wi-Fi 
• Parkim falas
• Parking për Biçikleta
• Mëngjesi nuk është i përfshirë
• Kuzhina
• Kopsht, Tarracë, Ballkon

Shërbimet
• Transport në aeroport
• WI-Fi
• Lavanderia
• Peshqirë etj

Gjërat për t'u patur parasysh
• Për studentë dhe grupe mbi 7 persona ofrohen zbritje gjatë gjithë vitit
• Ambient i përshtatshëm për kafshët shtëpiake
• Ndalohet  pirja e duhanit
• Afati maksimal i qëndrimit është 14 ditë.

Kushtet e pagesës
• MasterCard/VISA

Kapaciteti:
Numri i dhomave: 5
3 Dhoma të përziera me 6 krevate
2 Dhoma të përziera me 4 krevate

Kontakt

Adresa: Idriz Alidhima, Rruga përballë stadiumit Sarande, 1000

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners