...
Akomodim
Saranda (SR) Backpackers

Ky hostel drejtohet nga djem sarandiotë, të cilët flasin rrjedhshëm anglisht, italisht dhe greqisht! Ndodhet vetëm 20 metra nga plazhi kryesor i Sarandës. Të gjitha dhomat kanë dalje në tarracë me pamje nga gjiri i Sarandës. I gjendur vetëm 50 metra nga Ferry Corfu dhe pak minuta larg nga stacioni qendror i autobusit, Saranda Backpackers është afër të gjitha pikave kryesore të transportit.

Veçoritë:
Orari i recepsionit: Hostel është gjithmonë i hapur
Regjistrimi: 10:00-22:30
Largimi: 07:00-09:00

Pajisjet e dhomës
•Kondicioner
• Minibar
•Oborr
• Tarracë
• Makineri për çaj dhe kafe
•Tavolina e ngrënies

Të tjera
• Mëngjesi Falas
• Hartat e Qytetit Falas
• Ture falas në qytet
• Akses falas në internet
• Wi-Fi 
• Çarçafët e përfshirë
• Zonë bar/lounge
•Nuk lejohen kafshet etj

Shërbimet
• recepsion 24 orë
• Kasafortë
•Këmbim Valutor
• Berber
• Shërbimi në dhomë
• Makina me qira
• Lavanderi
• Asistencë për udhëtime/prerje biletash
• Video lojëra/ lojëra në tavolinë/ dhomë lojërash

Gjërat për t'u patur parasysh
• Çdo dhomë ka një ballkon me pamje nga deti, banjo të përbashkët, kuzhinë të madhe, dhomë të përbashkët (pirja e duhanit lejohet në ballkon)
• Hosteli është gjithmonë i hapur, ju lutemi njoftoni Tomin për kohën e mbërritjes tuaj në mënyrë që ai të mund t'ju takojë.
• Në hostel ka një ATM dhe Exchange.

Kushtet e pagesës
• Vetëm me para në dorë

Kapaciteti:
Numri i dhomave: 2
Dhoma të përziera (konvikt) me 6 krevate
Dhoma të përziera (konvikt) me 4 krevate

Kontakt

Adresa: Rruga Mithat Hoxha, Pallati Nr.10, Lagjia nr.4, 9701 Sarandë

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners