...
Akomodim
Demi Hotel

Me një restorant, Wifi dhe një zonë plazhi privat, Demi Hotel ndodhet në breg të detit. Në Demi Hotel do të gjeni një bar dhe sallë pritjeje të përbashkët. Ksamili është 13 km larg dhe Porti i Igumenicës në Greqi është 65 km nga prona. Hoteli ofron parkim falas.

Veçoritë:
Orari i hapjes së recepsionit:
• Regjistrimi: 15:30 – 00:00
• Largimi: deri në orën 11:00

Pajisjet e dhomës
• Shtretër shtesë
•Kondicioner
• Vaskë
• WiFi falas në dhoma
• TV kabllor/TV satelitor
• Minibar
• Shërbim në dhomë
• Gardërobë

Të tjera
•Këmbim Valutor
• Recepsion 24 orë
•Çadra dielli, peshqirë, shezllone e karrige plazhi
• Ballkon
• Tarracë
• Zonë plazhi privat
• Zonë ngrënieje në natyrë

Shërbime Shtesë
• Wellness
• Klub nate/DJ etj

Gjërat për t'u patur parasysh
• Kafshët shtëpiake nuk lejohen
• Kjo pronë ndodhet në një zonë të frekuentuar dhe zhurma është e paevitueshme

Kushtet e pagesës
• Maestro
• MasterCard
• VIZA
• American Express

Kapaciteti: Numri i dhomave: 8
Kontakt

Adresa: Rruga Butrinti, 1011 Sarandë

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners