...
Akomodim
Hotel Blue Sky

Hotel Blue Sky ndodhet 2 km nga qendra e Sarandes. Restoranti në ambientet e hotelit ofron specialitete vendase, ndërsa të gjitha dhomat ofrojnë ballkone me pamje nga deti Jon dhe ishulli i Korfuzit ose maleve përreth. Kalaja e Sarandës është 4 km nga Sky Blue, ndërsa Parku Arkeologjik i Butrintit 15 km larg. Autobusët që të çojnë në qendër të qytetit ndalojnë pikërisht përballë hotelit, ndërsa Porti i Trageteve të Sarandës është 4 km larg me qytetin e Korfuzit.

Veçoritë:
Orari i hapjes së recepsionit:
• Regjistrimi: 13:00 – 23:00
• Largimi: deri në orën 11:00

Pajisjet e dhomës
• Wi-Fi
•Kondicioner
• Televizor i sheshtë
• Minibar
• Dhoma të izoluara nga zhurmat
• Sallon
• Ballkon
• Hekur
• Shtretër të palosshëm

Të tjera
• Parkim falas
• Wi-Fi 
• Restorant
• Ndalohet duhanpirja
• Zonë e caktuar për pirjen e duhanit
• Tarracë
•Këmbim Valutor
• Check-in/check-out Express
• Recepsion 24 orë
• Ashensor
• Tualet private
• Pajisje tualeti falas etj

Shërbime Shtesë
• Shërbimi i pastrimit etj

Gjërat për t'u patur parasysh
• Mëngjesi pa pagesë
• Krevate shtesë sipas kërkesës
•Nuk lejohen kafshët

Kushtet e pagesës
• MasterCard/ VIZA

Kapaciteti: Numri i dhomave: 10
Kontakt

Adresa: KM 2 Rruga Saranda - Butrinti, Kanali Cukes, 9703 Sarandë

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners