...
Akomodim
Illyrian Boutique Hotel

Illyrian Boutique Hotel ndodhet në Sarandë, 150 m nga plazhi i qytetit dhe 750 m nga plazhi kryesor i Sarandës. Ky hotel me 4 yje dhe një tarracë ndodhet 1.1 km nga plazhi Maestral dhe ofron për turistët mëngjes italian.

Veçoritë:
Orari i hapjes së recepsionit:
• Regjistrimi: 14:00 – 23:30
• Largimi: deri në orën 11:00

Pajisjet e dhomës
• Wi-Fi
•Kondicioner
• Ngrohje
• Minibar
• Dhoma të izoluara nga zhurmat
• Tarracë
• Makineri për çaj dhe kafe
• Hekur
•Makinë larëse
•Peshqir
• Pajisje tualeti falas
• TV me ekran të sheshtë
• Menu për fëmijë

Të tjera
• Wi-Fi falas
• Kasafortë
• Recepsion 24 orë
• Ashensor
•Këmbim Valutor
•Fikese zjarri
• Restorant/bar/sallë pritjeje
• Makina me qira
• Faks/Fotokopje
• Sallë pritjeje/TV të përbashkët
• Dhoma të izoluara nga zhurmat
• Shërbimi i hekurosjes
• Muzikë/performancë live
• Transmetim i eventeve sportive
• Tarracë

Shërbime Shtesë
• Ture në këmbë
• Klub nate/DJ
• Ushqimi për fëmijë
•Pastrim kimik

Gjërat për t'u patur parasysh
• Nuk ka krevate shtesë
•Nuk lejohen kafshët
• Ndalohet pirja e duhanit
•Nuk ka Parking

Kushtet e pagesës
• MasterCard
• VIZA

Kapaciteti: Llojet e dhomave: 2
Kontakt

Adresa: Sheshi Nene Tereza, 9701 Sarandë

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners