...
Akomodim
Bougainville Bay

Bougainville Bay ndodhet në bregun e mrekullueshëm të Jonit në Sarandë, në një nga zonat më mahnitëse dhe të bukura të Riverës Shqiptare. Bougainville Bay ka një kapacitet për të akomoduar deri në 400 persona, në 123 dhoma hoteli dhe 35 apartamente. Zona e plazhit privat vetëm për turistët dhe pishinat me ujë të kripur janë projektuar me mjeshtëri për t'i ofruar turistëve një eksperiencë unike. Biçikletat me qira janë në dispozicion në këtë hotel dhe zona është e njohur për zhytje dhe çiklizëm. Hoteli ofron edhe makina me qira. 

Veçoritë:
Orari i hapjes së recepsionit:
• Regjistrimi: 15:00 – 22:00
• Largimi: deri në orën 11:00

Pajisjet e dhomës
• Wi-Fi
•Kondicioner
• Ngrohje
• Minibar
• Dhoma të izoluara nga zhurmat
• Tarracë
• Makineri për çaj dhe kafe
• Hekur
•Makinë larëse
•Peshqir
• Pajisje tualeti falas
• TV me ekran të sheshtë
• Menu për fëmijë

Të tjera
• 3 pishina
•Parkim
• Wi-Fi 
• Bar
• Peshqirë për pishina/plazh
• Qendër fitnesi
• Tarracë 
• Plazh privat
• ATM në hotel 
•Këmbim Valutor
• Recepsion 24 orë
• Lodra për fëmijë në natyrë dhe në ambientet e brendshme
• Mimarket në ambientet e brendshme
• Zonë e caktuar për pirjen e duhanit
• Ashensor
• Berber 
• Lehtësira për turistët me aftësi të kufizuara

Shërbime Shtesë
• Pajisjet e sporteve ujore
• Zhytje
•Vozitje me kanoe
• Shërbimi i hekurosjes
•Pastrim kimik
• Lavanderi
• SPA dhe qendra Wellness

Gjërat për t'u patur parasysh
• Fëmijët e moshës 4 vjeç e lart konsiderohen të rritur në këtë pronë
• Krevate shtesë sipas kërkesës
• Mosha minimale për check-in është 18 vjeç
• Kafshët shtëpiake nuk lejohen
• Dhoma ku nuk lejohet duhanpirja etj

Kapaciteti:
Numri i dhomave: 123 dhoma hoteli dhe 35 apartamente

Kontakt

Adresa: Rruga Butrinti, 1000 Sarandë

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners