...
Akomodim
Apartamenti “Like Home”

“Like Home” ndodhet 25 minuta në këmbë nga Manastiri i 40 Shenjtorëve në Sarandë dhe ofron akomodim me një aneks kuzhine. Vizitorët që qëndrojnë në këtë shtëpi pushimi kanë akses në një ballkon me një pamje të bukur. Apartamenti ndodhet brenda 3 km nga qendra e qytetit, 100 m nga plazhi Mango. Plazhi “Flamingo” është 200 m nga shtëpia e pushimit, ndërsa plazhi “Santa Quaranta” është  500 m nga prona. Aeroporti i Korfuzit është 29 km nga prona.

Veçoritë:
Pajisjet e dhomës
• Wi-Fi falas
•Kondicioner
• Raft rrobash
• Hekur
• Gardërobë
• Tualet private
•Peshqir
• Pajisjet e kuzhinës
• TV me ekran të sheshtë

Të tjera:
• Parkim në rrugë
• Ashensor
• Kasafortë
• Ballkon etj

Shërbimet
• Mirëmbajtje ditore e apartamentit (pagesë shtesë)

Gjërat për t'u patur parasysh
• Fëmijët e moshës 18 vjeç e lart konsiderohen të rritur në këtë akomodim
• Nuk ka kapacitet për shtretër shtesë në këtë pronë
•Ndalohet pirja e duhanit
• Mosha minimale për check-in është 18 vjeç
• Kafshët shtëpiake nuk lejohen
• Check-in: nga ora 14:00 – 20:00
• Largimi: deri në orën 10:00

Kushtet e pagesës
• Vetëm me para në dorë

Kapaciteti:
Numri i dhomave/njerëzve që mund të akomodohen:
 3 apartamente me nga një dhomë gjumi/ 4 turistë për apartament
Kontakt

Adresa: Rruga Rilindja, 200 m nga Mango Beach, Sarandë, Albania

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners