...
Akomodim
Shtëpi pushimi Martini

Martini Vacation Home ofron akomodim me Wi-Fi falas, pajisje skare, një kopsht dhe parkim privat falas. Shtëpia e pushimit ofron një zonë plazhi privat. Heaven Beach ndodhet në 200 metra, Plzahi Mango është 1.6 km nga Shtëpia e Pushimit Martini, ndërsa plazhi “Flamingo” është 2.1 km larg.

Veçoritë:
Pajisjet e dhomës
• Wi-Fi falas
•Kondicioner
• Prizë pranë shtratit
•Shtrat-divan
• Hekur
• Pajisjet e kuzhinës
• Gardërobë
• Tualet privat
•Tharëse flokësh
•Peshqir
• Pantofla
• TV me ekran të sheshtë
• Divan

Të tjera:
• Parkim privat falas
• Ambient i përshtatshëm për kafshët shtëpiake

Gjërat për t'u patur parasysh
• Fëmijët e moshës 18 vjeç e lart konsiderohen të rritur në këtë pronë
• Nuk ka kapacitet për shtretër shtesë në këtë pronë
• Ndalohet pirja e duhanit
• Check-in: nga ora 10:30 – 23:00
• Largimi: deri në orën 09:30

Kushtet e pagesës
• Vetëm me para në dorë

Kapaciteti:
Numri i dhomave/njerëzve që mund të akomodohen:
Shtëpi pushimi (2 divane-krevat - 1 krevat dopio)
Shtëpi me një dhomë gjumi (1 krevat dopio)

Kontakt

Adresa: SH81, 9701 Sarandë

Cel:069 247 0539

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners