...
Akomodim
Olive Tree Apartment

I vendosur 100 m nga plazhi kryesor i Sarandës, Olive Tree Apartment ofron një bar, një kopsht dhe akomodim me ajër të kondicionuar me një oborr dhe Wi-Fi falas. Dhënia e makinave me qira është një shërbim që ofrohet në Olive Tree Apartment. Plazhi i qytetit të Sarandës ndodhet 1.4 km nga akomodimi, ndërsa Plazhi “Maestral” është 2 km larg

Veçoritë:
Pajisjet e dhomës
• Prizë pranë shtratit
•Shtrat-divan
• Shtrat i palosshëm
• Rrjetë kundër mushkonjave
• Izolim kundër zhurmave
• Hyrja private
• Ventilator
• Hekur
• Garderobë
• TV me ekran të sheshtë; kanalet kabllore/satelitore
• Lejohen kafshët shtëpiake

Të tjera:
• Parkim publik falas
• Wi-Fi
• Makina me qira
•Këmbim Valutor
• Check-in/check-out Express
• Zonë ngrënieje në natyrë
• Tarracë 
• Skarë
• Tarracë me ballkon
• Pajisjet e kuzhinës
• E aksesueshme me karrige me rrota
• Zonë e caktuar për pirjen e duhanit

Gjërat për t'u patur parasysh
• Fëmijët e moshës 18 vjeç e lart konsiderohen të rritur në këtë pronë
• Krevate shtesë sipas kërkesës
• Ndalohet pirja e duhanit
• Check-in: nga ora 11:30 – 00:00
• Largimi: deri në orën 10:00

Kushtet e pagesës
• Vetëm me para në dorë

Kapaciteti:
Numri i dhomave/njerëzve që mund të akomodohen:
Apartament - Kati i parë (5 të ftuar)
Apartament luksoz (6 të ftuar)

Kontakt

Adresa: Rruga 40 Shenjtorët, 9701 Sarandë

Cel:069 948 7334

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners