...
Akomodim
Casa Noste Apartment

Casa Noste ndodhet ne Sarandë, 700m larg nga plazhi. Të gjitha aparatamentet përfshijnë një kuzhinë të pajisur mirë me një furrë dhe një frigorifer. Të gjitha apartamentet kanë pamje nga kopshti. Parku Kombëtar i Butrintit është 13 km larg ndërsa Aeroporti i Korfuzit 38 km larg. Subjekti akomodues ofron parkim falas.

Veçoritë:
Pajisjet e dhomës
•Kondicioner
• Ballkon
• Frigorifer
•Tharëse flokësh
• Hekur
• Toster
• Frigorifer
• Peshqirë
• Wi-Fi
• Izolim ndaj zhurmave
• Hyrja private
• Ventilator
• Gardërobë

Të tjera:
• Ofrohet parkim privat pa pagesë
• Pamje nga mali dhe nga deti
• Tarracë
• TV

Shërbime shtesë:
• Hekurosje
• Lavanderi
• Shërbim transporti etj

Gjërat për t'u patur parasysh
• Fëmijët e moshës 13 vjeç e lart konsiderohen të rritur në këtë apartament
• Krevate shtesë sipas kërkesës
• Ndalohet pirja e duhanit
• Kafshët shtëpiake nuk lejohen
• Festat/eventet nuk lejohen
• Check-in: nga ora 12:30
• Largimi: deri në orën 10:30

Kushtet e pagesës
• Maestro/ MasterCard/ VISA

Kapaciteti:
Numri i dhomave/njerëzve që mund të akomodohen:
Apartament 1+1 me pamje nga deti (4 persona)
Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga deti (deri ne 5 persona)

Kontakt

Adresa: Km 3 Sarandë- Butrint, Lagja 1, 9702 Sarandë, Albania

Cel:069 428 7465

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners