...
Akomodim
Vila Green Valley

Villa Green Valley ndodhet në Krekez - Nivicë Bubar, 6 km nga qendra e Sarandës. Vila ndodhet 39 km nga Dhërmiu, 17 km larg nga  Ksamili dhe 4.3 km larg nga plazhi i Kakomesë. Plazhi “Krorëz” është një minutë me makinë larg nga vila. Mund të arrini në Argjinaturën e Sarandës për pak minuta me makinë

Veçoritë:
Pajisjet e dhomës
• Prizë pranë shtratit
• Hyrja private
• Ventilator
• Hekur
• Gardërobë
• Enët e kuzhinës, furrë, toster, tavolina e ngrenies
• Vaskë/dush, tharesë flokësh
• TV me ekran të sheshtë

Të tjera
• Parkim privat falas
• Pishinë private
• Ballkon
• Tarracë
• Pamje nga mali

Gjërat për t'u patur parasysh
• Nuk ka internet
• Kafshët shtëpiake nuk lejohen
• Nuk lejohet pirja e duhanit
• Nuk disponohen krevate shtesë
• Check-in nga ora 09:00 – 18:00
• Largimi: 09:00

Kushtet e pagesës
• Vetëm me para në dorë

Kapaciteti:
Numri i dhomave / personave që mund të strehohen:  Vilë me dy dhoma gjumi/ 3 persona

Kontakt

Adresa: Nivicë

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners