...
Akomodim
Hotel Alpha

I vendosur vetëm 200 m nga plazhi i Disco Mango dhe 5 minuta me makinë nga qendra e Sarandës, Hotel Alpha ofron akomodim për turistët duke përfshirë lehtësirt si një restorant, një bar, Wifi falas,  si dhe dhoma me ajër të kondicionuar. Çdo dhomë ka një TV me ekran të sheshtë, minibar, një ballkon dhe një zonë ndenjje. Në hotel do të gjeni dhe një dyqan ushqimesh dhe vende parkimi falas. Nëse dëshironi të vizitoni Butrintin, zonën e trashëgimisë së UNESCO-s, ndodhet 10 km larg. Një stacion autobusi lokal është rreth 150 m larg ndërsa Porti i Trageteve, nga ku mund të merrni anijen për të shkuar në Korfuz, është 3 km larg nga Hotel Alpha.

Veçoritë:
• Regjistrimi: 13:00 – 16:30
• Largimi: deri në orën 10:30
 
Pajisjet e dhomës
•  Kondicioner
• TV me ekran të sheshtë
• Tavolina e ngrënies
 
Të tjera
• Parkim falas
• WiFi falas
• Restorant
• Bar-Kafe
• Vakt i përshtatshëm për fëmijët
• Makina me qira
• Dreka të paketuara
• Këmbim Valutor
• Minimmarket në hotel
• Ashensor
• Lehtësira për turistët me aftësi të kufizuara
 
Shërbime Shtesë
• Lavanderi
• Çadra dielli
• Shezlong
• Klub nate/DJ

Gjërat për t'u patur parasysh
• Nuk ka kapacitet për krevate shtesë
• Kafshët shtëpiake nuk lejohen
 
Kushtet e pagesës
•        Vetëm me para në dorë

Kapaciteti: Llojet e dhomave: 4

Kontakt

Adresa: Rruga Butrinti, Kanali Cukes, 9703 Sarandë

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners