...
Akomodim
Vila Doka

E gjendur në Sarandë, Villa Doka është një tërësi apartamentesh që ofrojnë WiFi falas dhe dhoma me pamje nga deti. Akomodimi është vetëm 300 m larg nga plazhi. Çdo dhomë në Villa Doka është e pajisur me një tualet, frigorifer dhe një ballkon. Një mëngjes kontinental shërbehet çdo mëngjes në dhomën e përbashkët të ngrënies. Kjo vilë ofron gjithashtu një bar, shërbime lavanderie etj. Vila ofron parkim falas dhe ndodhet 3 km nga qendra e qytetit të Sarandës.

Veçoritë:
Pajisjet e dhomës
•Kondicioner
• Minibar
• TV me ekran të sheshtë
• Ballkon
• Banjo private, dush, peshqirë etj

Të tjera
• Wi-Fi 
• Parkim privat falas
• Shërbim në dhomë
• Restorant
• ATM
•Këmbim Valutor
• Recepsion 24 orë
• Lodra për fëmijë në natyrë
• Alarmet e tymit
• Alarmi sigurie
•Pamje nga deti, kopshti, mali, qyteti

Shërbimet
• Mirëmbajtja e përditshme e vilës
• Hekurosje

Gjërat për t'u patur parasysh
• Në dhomë nuk lejohet duhanpirja
• Kafshët shtëpiake nuk lejohen
• Fëmijët e moshës 3 vjeç e lart konsiderohen të rritur në këtë vilë
• Krevate shtesë sipas kërkesës
• Check-in nga ora 10:00 – 00:00
• Largimi: deri në orën 11:00

Kushtet e pagesës
• Maestro / MasterCard/ VISA/ UnionPay

Kapaciteti:
Numri i dhomave / personave që mund të akomodohen:  Dhomë dyshe / Dhomë treshe

Kontakt

Adresa: Km 3 Sarande - Butrint, Lagja 1, 9703 Sarandë,

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners