...
Akomodim
Vila Saral Mar

Vila Saral Mar ndodhet në Sarandë, 600 m nga plazhi kryesor i Sarandës. Villa Saral Mar ofron dhoma të qeta me pamje nga qyteti. Manastiri i 40 Shenjtorëve është rreth 20 minuta në këmbë larg, ndërsa Lëkursi është vetëm pak minuta në këmbë nga vila. Për të vizituar Taverna Rrapo, Paradise Iguana Club dhe Taverna Beni Peshkatari, vizitorët e kësaj vile duhet të ecin rreth 250 metra. Villa Saral Mar ofron gjithashtu një tarracë për banjo dielli dhe një oborr.

Veçoritë:
Pajisjet e dhomës
•Shtrat-divan
• Batanije elektrike
• Rrjetë kundër mushkonjave
• Izolim ndaj zhurmave
• Hyrja private
• Hekur
• Gardërobë
• Vaskë/dush, tharëse flokësh
•Peshqir
• Banjo private
• Pajisjet e kuzhinës
• TV me ekran të sheshtë, kanale satelitore
•Kondicioner

Të tjera
• Wi-Fi 
• Parkim privat falas
• Zonë ngrënieje në natyrë
• Tarracë 
• Skarë
• Ballkon

Gjërat për t'u patur parasysh
• Ndalohet duhanpirja
• Nuk lejohen kafshët shtëpiake
• Fëmijët e moshës 18 vjeç e lart konsiderohen të rritur në këtë vilë
• Check-in nga ora 11:00 – 23:30
• Largimi: deri në orën 10:00

Kushtet e pagesës
• Vetëm me para në dorë

Kapaciteti:
Numri i dhomave/njerëzve që mund të akomodohen: Apartament me pamje nga deti (2 të ftuar) / Suitë me pamje nga deti (2 të ftuar)

Kontakt

Adresa: Rruga Janaq Kumi villa Nr.1, 9701 Sarandë

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners