...
Akomodim
Buzë Boutique Hotel

I ndodhur në Sarandë, 250 m larg nga plazhi Maestral, Buzë Boutique Hotel ofron akomodim me restorant, tarracë, parkim privat falas, pishinë të jashtme sezonale dhe bar. Ky hotel me 4 yje ofron një zonë plazhi privat, një recepsion 24 orë, transferta në aeroport, shërbim në dhomë dhe Wi-Fi falas në të gjithë hotelin. Subjekti akomodues ka dhoma me ajër të kondicionuar, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një tualet privat me bide. Të gjitha dhomat përfshijnë një gardërobë. Mëngjesi bufé ofrohet çdo ditë në Buzë Boutique Hotel. VIP Beach është 600 m nga Buzë Boutique Hotel, ndërsa plazhi Santa Quaranta është 650 m larg.

Veçoritë:
Pajisjet e dhomës
• Kondicioner
•  Tharëse flokesh
• Gardërobë
• Makineri për çaj/kafe
• Minibar
• Telefon
• TV me ekran të sheshtë
• Ballkon
• Shërbimi në dhomë
• Dhoma të izoluara nga zhurmat
 
Të tjera
• Regjistrimi: 14:00 – 23:30
• Largimi: deri në orën 11:30
• Parkim falas
• WiFi falas
•  Pishinë
• Plazh privat
• Bar/Restorant
• Alarme kundër zjarrit
• Zonë e caktuar për pirjen e duhanit
• Makina me qira
• Ashensor
• Çadra dielli
• Peshqirë për pishina/plazh
 
Shërbime Shtesë
• Shërbimi i hekurosjes
• Pastrim kimik
• Lavanderi
•Biçikleta  me qira
• Shërbim transporti (në aeroport gjithashtu)
 
Gjërat për t'u patur parasysh
• Nuk ka kapacitet për krevate shtesë
• Kafshët shtëpiake nuk lejohen
• Mosha minimale për check-in është 18 vjeç
 
Kushtet e pagesës
• MasterCard
• Viza

Kapaciteti: Llojet e dhomave: 4

Kontakt

Adresa: Rruga Butrinti, 1000 Sarandë

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners