...
Akomodim
Class Hotel

Ky hotel është vetëm 350 m larg nga plazhi ose 2 minuta në këmbë. I ndodhur në Ksamil, Hotel CLASS ofron akomodim me restorant, parkim privat, wifi falas dhe një bar. Hoteli ka dhoma familjare të pajisura me një tavolinë, një TV me ekran të sheshtë, një tualet privat, çarçafë dhe peshqir. Të gjitha dhomat në CLASS Hotel kanë ajër të kondicionuar dhe një gardërobë. Çdo ditë ofrohet mëngjes kontinental.

Veçoritë:
Orari i hapjes së recepsionit:
• Regjistrimi: 13:30 – 22:30
• Largimi: deri në orën 11:00
 
Pajisjet e dhomës
• Kondicioner
• Tharëse flokësh
• Gardërobë
• Frigorifer
• TV me ekran të sheshtë
• Ballkon
• Prizë pranë shtratit
 
Të tjera
• Parkim falas
• WiFi falas
• Bar/Restorant
•  Këmbim Valutor
• Ashensor

Shërbime Shtesë
• Lavanderi
• Transport në aeroport
 
Gjërat për t'u patur parasysh
• Nuk ka kapacitet për krevat fëmijësh 
• Krevate shtesë sipas kërkesës
• Fëmijët e moshës 4 vjeç e lart konsiderohen të rritur 
• Mosha minimale për check-in është 18 vjeç
• Kafshët shtëpiake nuk lejohen

Kushtet e pagesës
• JCB

Kapaciteti:
Llojet e dhomave: 2

Kontakt

Adresa: Rruga Butrinti 12 Lagjia 2, 9706 Ksamil

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners