...
Akomodim
Inada Hotel

I gjendur në Ksamil, Hotel Inada është 11 minuta në këmbë nga plazhi. Ndodhet  më pak se 1 km nga plazhi i Ksamilit dhe ofron akomodim me WiFi dhe parkim privat falas. Ky hotel me 3 yje  ka dhoma familjare, me ajër të kondicionuar, të kompletuara me një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një tuale  privat me dush. Mëngjesi kontinental dhe à la carte janë në dispozicion çdo ditë. Sunset Beach është më pak se 1 km nga Inada Hotel, ndërsa Coco Beach është 12-minuta në këmbë nga hoteli.

Veçoritë:
Orari i hapjes së recepsionit:
• Regjistrimi: 14:00 – 23:00
• Largimi: deri në orën 11:00

Pajisjet e dhomës
• Kondicioner
• Tharëse flokësh
• Gardërobë
• Frigorifer
• TV me ekran të sheshtë
• Prizë pranë shtratit
 
Të tjera
• WiFi falas
• Këmbim Valutor
• Zonë e caktuar për pirjen e duhanit
• Katet e sipërme të aksesueshme vetëm me shkallë
 
Shërbime Shtesë
• Transport për në aeroport
• Lavanderi
 
Gjërat për t'u patur parasysh
• Nuk ka kapacitet për shtretër shtesë
• Fëmijët e moshës 4 vjeç e lart konsiderohen të rritur
• Kafshët shtëpiake nuk lejohen
• Nuk ka parkim

Kushtet e pagesës
• MasterCard
• Viza
Kapaciteti: Llojet e dhomave: 3

Kontakt

Adresa: Ksamil 9706

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners