...
Akomodim
AMI MAR Hotel

Hotel AMI MAR është vetëm 1 minutë larg në këmbë nga plazhi dhe ofron akomodim për turistët duke përfshirë lehtësira si parkim privat, wifi falas, restorant, bar, tarracë dhe shërbimin e këmbimit valutor. Ndodhet 100 m larg nga plazhi Mango, 100 m nga plazhi Flamingo dhe 400 m larg nga plazhi Santa Quaranta. Në hotel çdo dhomë është me ajër të kondicionuar, një hapësirë ndenjeje, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një kasafortë dhe një banjo private të kompletuar. Një mëngjes bufé shërbehet çdo ditë në AMI MAR Hotel. Aktivitete të tilla si ngjitje, zhytje, çiklizëm mund t’i zhvilloni përreth zonës së hotelit.

Veçoritë:
Pajisjet e dhomës
•  Kondicioner
• Mini-bar
• Dhoma të izoluara nga zhurmat
 
Të tjera
• Parkim falas
• Wifi falas
• Tarracë
• Bar/Restorant
• Vakt i përshtatshëm për fëmijët
• Menu speciale (sipas kërkesës)
• Këmbim Valutor
• Recepsion 24 orë
• Lojëra/puzzle
• Zonë e caktuar për pirjen e duhanit
• Makina me qira
• Regjistrimi: 12:00 – 23:30
• Largimi: deri në orën 10:30

Shërbime Shtesë
• Transport për në aeroport
• Lavanderi
• Shërbim për hekurosje
 
Gjërat për t'u patur parasysh
• Nuk ka kapacitet për shtretër shtesë
• Fëmijët e moshës 3 vjeç e lart konsiderohen të rritur 
• Kafshët shtëpiake nuk lejohen
 
Kushtet e pagesës
• MasterCard
• Maestro
• Viza

Kapaciteti:
Llojet e dhomave: 5

Kontakt

Adresa: Lagjja nr.1 Rruga Butrinti, godina private nr 131, Sarande, 9000

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners