...
Akomodim
Hotel Mare

I gjendur në Ksamil, 150 m nga Sunset Beach, Hotel Mare ofron akomodim për turistët duke përfshirë lehtësira si një tarracë, restorant, parkim privat falas, një bar dhe një kopsht. Hoteli ka dhoma familjare dhe një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo mëngjes në hotel. Plazhi Coco është 600 m nga hoteli, ndërsa plazhi i Ksamilit është 600 m larg.

Veçoritë:
Orari i hapjes së recepsionit:
• Check-in: nga ora 12:00
• Largimi: deri në orën 11:00
 
Pajisjet e dhomës
• Kondicioner
• TV me ekran të sheshtë
• Ballkon
 
Të tjera
• Parkim falas
• WiFi falas
• Tarracë
• Kopshti
• Bar/Restorant
• Recepsion 24 orë
 
Gjërat për t'u patur parasysh
• Krevat shtesë sipas kërkesës
• Në këtë hotel nuk ka kapacitet për krevat fëmijësh
• Kafshët shtëpiake nuk lejohen

Kushtet e pagesës
•        Vetëm me para në dorë


Kapaciteti: Llojet e dhomave: 3

Kontakt

Adresa: Rruga Riviera, Ksamil 9607

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners