...
Akomodim
Vila Alvin

Vila Alvin ndodhet vetëm 1 minutë në këmbë nga plazhi kryesor i Sarandës dhe ofron akomodim me pamje nga deti, parkim privat dhe wifi falas. Vila ka gjithashtu një ballkon me pamje nga kopshti, një TV me ekran të sheshtë, një kuzhinë të mirëpajisur dhe një tualet privat  të kompletuar. Plazhi i qytetit të Sarandës është 1.5 km nga vila, ndërsa Plazhi Maestral është rreth 2 km larg.

Veçoritë:
 Pajisjet e dhomës
•  Kondicioner
• Enë gatimi
• Frigorifer
•  Tharëse flokësh
• Gardërobë
• Makineri çaji dhe kafeje
• Hyrja private
• Hekur rrobash
•  Shtrat-divan

Të tjera
• Parkim falas
• Wifi falas
• Ballkon
• Skarë
• Kuzhinë 
• TV me ekran të sheshtë
• Fëmijët e moshës 12 vjeç e lart konsiderohen të rritur në këtë vilë
• Nuk ka kapacitet për shtretër shtesë
• Kafshët shtëpiake lejohen sipas kërkesës
• Katet e sipërme të aksesueshme vetëm me shkallë
• Check-in nga ora 09:30 – 21:00
• Largimi: deri në orën 11:00 

Kushtet e pagesës
• Maestro
• MasterCard
• Viza
• UnionPay
Kapaciteti:
Numri i dhomave/njerëzve që mund të akomodohen:
6 apartamente/ 41 persona

Kontakt

Adresa: Rruga: Mitat Hoxha, 9701 Sarandë

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners