" />

" />
...
Where To Eat
La Petite

Shijimi i një gote verë apo një kokteji në një nga baret apo restorantet e shumta të hapura është pjesë e stilit të jetesës në Sarandë. Argëtimi dhe kënaqësia është e garantuar, sidomos në mbrëmje, kur rrugët e Sarandës gëlojnë nga gjallëria. “La Petite”, është një restorant shumë i këndshëm vetëm pak hapa larg detit, por është gjithashtu edhe  një nga zgjidhjet më të mira për një darkë romantike. "La Petite" është një restorant që ofron kuzhinë tradicionale, mesdhetare dhe europiane. Restoranti ofron gjithashtu opsione vegjetariane, vegane dhe pa gluten.

Kontakt

Adresa: Rruga Naim Frashëri

Cel:+355 69 533 2243

Vendndodhja në Google maps

Shikoni gjithashtu

Our Partners